Telefonlarımız
Vetelsan Marka ve Logosu

 Son zamanlarda; İstanbul’da bulunan bir veterinerlik firması kamu kurum ve kuruluşlarını arayarak yada faks çekerek‘VETELSAN firması biziz Gaziantep’te faliyet gösteren firma Vetelsan değil, onlar korsan çalışan  ve merdiven altı firma, bu firmadan ürün almanız yada bu firmayı tercih etmeniz  durumunda suç işlemiş olursunuz, zaten bu firma şuan soruşturma geçiriyor.’ gibi asılsız ve yalan beyanlarla yada faks yazıları ile firmamızın önlenemez yükselişine engel olmak için her yola baş vurdukları ve kendi ürünlerini dayatma gücü ile pazarlamaya çalıştıkları, tarafımıza iletilen bilgilerden anlaşılmıştır.

 
       Temel ilkesi Kalite ve Dürüstlük olan firmamız bu gibi yalan iddalarla, asılsız belgelerle ve dayatmacı zihniyetler ile her daim mücadele etmesini bilmiştir.  Bu bağlamda; ‘VETELSAN’ ismi ve logosu ‘556 Sayılı Markaların Korunması’ kanununca firmamız tarafından Türk Patent Enstitüsü’nün 2009 / 45005 sayılı yazıları ile tescil ettirilerek koruma altına alınmış olup, yasal olarak söz konusu VETELSAN markası ve logosu firmamıza aittir.  
 
        Firma isim ve logomuzu izinsiz kullanan yada kendileriniVETELSAN olarak tanıtan bu firmaya avukatımız tarafından noter kanalı ile gerekli ihtarlar çekilmiş olup,kullanmaları durumunda Adli mercilere ve Türk Ticaret Mahkemelerine suç duyurusunda bulunulacak, maddi ve manevi hak talep edilecektir.
 
        Bu gibi yalan ve asılsız iddaların gerçeği yansıtmadığı, wep sayfamızda (www.vetelsan.com.tr) gerekli belge ve bilgiler mevcut olup istenildiğinde incelenmesi için yayınlamaktayız.
        Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.
 
 
                                                               VETELSAN
                                                       Veterinerlik Hizm. San.

haberler
Kayıtlı haber yok.
alt
vetelsan
Veterinerlik ve hayvan sağlığı sektöründe çevreye olan duyarlılıktan yola çıkarak uzman ekibimiz ile güvenilir ve profesyonel iş anlayışı ile kaliteli ürün, zamanında teslimat ve satış sonrası hizmeti müşterilerimize en üst seviy...
devamı>>
alt
ANASAYFA | ÜRÜNLERİMİZ | HAKKIMIZDA | BELGELERİMİZ | İLETİŞİM
İncilipınar Mahallesi Ayıntap İş Merkezi Kat:6 No:609 Şehitkamil / GAZİANTEP