Telefonlarımız
Vetelsan Marka ve Logosu

 Son zamanlarda; Istanbul’da bulunan bir veterinerlik firmasi kamu kurum ve kuruluslarini arayarak yada faks çekerek‘VETELSAN firmasi biziz Gaziantep’te faliyet gösteren firma Vetelsan degil, onlar korsan çalisan  ve merdiven alti firma, bu firmadan ürün almaniz yada bu firmayi tercih etmeniz  durumunda suç islemis olursunuz, zaten bu firma suan sorusturma geçiriyor.’ gibi asilsiz ve yalan beyanlarla yada faks yazilari ile firmamizin önlenemez yükselisine engel olmak için her yola bas vurduklari ve kendi ürünlerini dayatma gücü ile pazarlamaya çalistiklari, tarafimiza iletilen bilgilerden anlasilmistir.

 
       Temel ilkesi Kalite ve Dürüstlük olan firmamiz bu gibi yalan iddalarla, asilsiz belgelerle ve dayatmaci zihniyetler ile her daim mücadele etmesini bilmistir.  Bu baglamda; ‘VETELSAN’ ismi ve logosu ‘556 Sayili Markalarin Korunmasi’ kanununca firmamiz tarafindan Türk Patent Enstitüsü’nün 2009 / 45005 sayili yazilari ile tescil ettirilerek koruma altina alinmis olup, yasal olarak söz konusu VETELSAN markasi ve logosu firmamiza aittir.  
 
        Firma isim ve logomuzu izinsiz kullanan yada kendileriniVETELSAN olarak tanitan bu firmaya avukatimiz tarafindan noter kanali ile gerekli ihtarlar çekilmis olup,kullanmalari durumunda Adli mercilere ve Türk Ticaret Mahkemelerine suç duyurusunda bulunulacak, maddi ve manevi hak talep edilecektir.
 
        Bu gibi yalan ve asilsiz iddalarin gerçegi yansitmadigi, wep sayfamizda (www.vetelsan.com.tr) gerekli belge ve bilgiler mevcut olup istenildiginde incelenmesi için yayinlamaktayiz.
        Bilgilerinize saygi ile arz ederiz.
 
 
                                                               VETELSAN
                                                       Veterinerlik Hizm. San.

haberler
Kayıtlı haber yok.
alt
vetelsan
Veterinerlik ve hayvan sagligi sektöründe çevreye olan duyarliliktan yola çikarak uzman ekibimiz ile güvenilir ve profesyonel is anlayisi ile kaliteli ürün, zamaninda teslimat ve satis sonrasi hizmeti müsterilerimize en üst seviy...
devamı>>
alt
ANASAYFA | ÜRÜNLERİMİZ | HAKKIMIZDA | BELGELERİMİZ | İLETİŞİM
İncilipınar Mahallesi Ayıntap İş Merkezi Kat:6 No:609 Şehitkamil / GAZİANTEP